Gdzie na karnawał?

Karnawał zbliża się wielkimi krokami, a Tobie brakuje pomysłu jak go spędzić? Spokojnie, jest wiele opcji do wyboru. Zaczynając od pomysłu, jakim jest karnawał nad morze, poprzez wyjazd zagraniczny, aż po zabawy w klubach. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.

SZALEŃSTWO ZABAWY

  Data rozpoczęcia karnawału jest stała. Zacznie się on 6 stycznia, czyli dzień po święcie Trzech Króli. W 2020 roku będzie to poniedziałek, czas ten jest to najlepszy moment, by dobrze się bawić w gronie przyjaciół. Możemy pozwolić sobie na więcej luzu i zabawy. Już niebawem będziemy mogli dać porwać się tanecznemu i imprezowym szaleństwom. Samo słowo „karnawał” pochodzi od łacińskiego zwrotu caro vale oznaczającego dosłownie „żegnaj mięso” rozumiane jako pożegnanie mięsa przed rozpoczynającym się katolickim wielkim postem. Wiadomo post trwa 40 dni, dlatego też należy się wybawić!


  • Twój zakątek 

 Na początek dobrze rozejrzeć się po swojej miejscowości. Pobliskie   restauracje, świetlice, sąsiedzi, przyjaciele czy rodzina coś szykują. Warto załapać się na   tańszą wersję zabawy z osobami które znamy, czas w końcu się poznać się z innej strony medalu niż tylko z pogaduszek o pracy i dzieciach.

GDZIE UCIEC OD CODZIENNOŚCI W DOMU?

  • Club Party 

Kolorowe drinki, zabawa All Inclusive i gorąca muzyka wprawi cię w pozytywny nastrój i pomoże się zrelaksować i przypomnieć sobie o słodkich, letnich chwilach. Kluby disco polo, techno itp. – wybierz coś dla siebie. Weź paczkę dobrych znajomych i bawcie się! Nie będziesz musiała sama przygotowywać wieczoru, oczywiście oprócz swojej własnej kreacji!                       

  • Ucieczka z miasta 

Jeśli chcemy wyjechać z miasta, warto obrać kierunek morski. Na okres karnawału z pogodą na pomorzu jest ciężko, trafisz lub nie, dlatego wraz z końcem sezonu hotele nad morzem obniżają ceny za nocleg. Mimo chłodu weekend nad morzem może być gorący, bowiem pomysły na zabawę są coraz bardziej szalone, wręcz wystrzałowe, a to wszystko w dodatku z pięknym widokiem i zdrowym jodem.                     

  • Wyjazd za granicę 

Jeżeli masz ochotę spędzić karnawał w nieco innym klimacie, wybierz karnawał nad morzem za granicą i przeżyj przygodę życia! Na pewno będzie to niesamowita przygoda i przyjemna odskocznia od codzienności. Cały świat celebruje ten wyjątkowy czas bawiąc się na ulicach miast, zakładając oryginalne stroje i tańcząc w rytm skocznej muzyki. Tylko się śpiesz, takie wyjazdy trzeba planować z wyprzedzeniem – wybierz hotel nad morzem za granicą, który posiada w swej ofercie karnawał!.        

KARNAWAŁ TO CZAS ZABAWY

  • Narty zamiast szpilek

Nie każdy lubi huczną zabawę, miło się wyciszyć i połączyć zabawę z sportem i wyjechać w góry. Trzeba przyznać, że jest to również ciekawe miejsce na zabawę, zwłaszcza, że w tym czasie niektóre stoki umilają swoim gościom czas przyjemną muzyką i dodatkowym oświetleniem. Można więc świetnie bawić się, jeżdżąc na nartach nawet do późnych godzin.

Nowy rok, nowy Ty – Karnawał to idealna okazja, aby zadbać o siebie i swoje zdrowie i samopoczucie! Wybierz hotel, który oferuje Karnawał SPA nad morzem, w górach, a może po prostu w Twoim mieście – Weekend SPA to karnawałowa wersja dla leniwych!Zatem nie czekaj! Zadbaj o szampański nastrój, przygotuj kostium i ruszaj na parkiet. Karnawałowe szaleństwo trwa! Nie ważne czy pozostaniemy w domu, wyjedziemy za granicę do Wenecji, Rio de Janeiro czy pozostaniemy w Polsce na wczasy nad morzem lub w góry. Ważne by nie spędzić tego czasu samemu, tylko zaszaleć z najbliższymi!

Dodaj komentarz