Zmień kierunek zimą – ferie zimowe nad morzem

             Przyjęło się, by czas zimowych ferii spędzać w górach i tę zasadę od dawna kultywuje większość Polaków. Co to oznacza w praktyce? Trudności w znalezieniu wolnych pokoi hotelowych, ścisk na stokach narciarskich oraz tłok na ulicach najpopularniejszych feryjnych destynacji, co w efekcie może znacząco utrudnić wypoczynek zarówno rodzicom, jak i dzieciom. Jeśli dodatkowo zima w danym roku poskąpi śniegu, uniemożliwiając narciarskie szaleństwa, długo wyczekiwany wyjazd zamiast frajdy przyniesie tylko pasmo rozczarowań. A gdyby tak obrać przeciwny kierunek i dla odmiany spędzić ferie zimowe nad morzem?

Zimowy wypoczynek nad Bałtykiem – kilka argumentów „za”:

KAMERALNY KLIMAT

Gdy południe Polski boryka się z turystycznym najazdem, wybrzeże Bałtyku tchnie spokojem. Puste plaże okryte śnieżną pierzynką zachęcają do relaksujących spacerów, rodzinnych zabaw oraz uprawiania zimowych sportów. Nie wspominając o tym, że drogę do hotelu nad morzem przebędziesz bez problemów, mijając kilometrowe korki sunące mozolnie w przeciwną stronę.

COŚ DLA ZDROWIA

Wybrzeże Bałtyku słynie z czystego, nasyconego jodem powietrza, którego wpływ jest najsilniejszy właśnie w czasie zimy. Wolne od smogu powietrze jest dokładnie tym, czego potrzeba mieszkańcom dużych miast, aby w ferie nad morzem móc wypocząć i odetchnąć pełną piersią, a dzieciom i młodzieży – by dotlenić mózgi przed kolejnym, pełnym wyzwań semestrem.   

MOC ATRAKCJI

Obawiasz się powiewu nudy w czasie spędzania ferii nad morzem? Niesłusznie, ponieważ bogata oferta imprez i animacji w hotelu nad morzem to gwarancja najlepszej rozrywki i dla Ciebie, i dla Twojego dziecka. Wykwalifikowana kadra animatorów zadba o to, by każda chwila spędzona w hotelu nad morzem była niezapomnianym przeżyciem, zwalniając rodziców od obowiązku organizowania czasu swoim pociechom. Przerwy między zabawami można spędzić w hotelowym Aquaparku, przywołując wspomnienia z lata!

CENY

Oto koronny argument, który nawet największych sceptyków przekona, że zimą warto spędzić urlop nad morzem: stawki są nieporównywalnie niższe od cen w górach. Ponadto w okresie ferii możesz liczyć na atrakcyjne promocje, na przykład pobyt dziecka w hotelu gratis!

             Morze nie jest typowym miejscem do spędzenia ferii i właśnie dlatego warto je wziąć pod uwagę. Jeśli nie dowierzasz powyższym argumentom, najlepiej sam się przekonaj! Gwarantujemy, że wraz z całą rodziną będziesz wracać każdej zimy.

Dodaj komentarz