POMYSŁ NA WEEKEND TYLKO WE DWOJE

Rocznica? Urodziny „lepszej połowy”? Romantyczna sceneria na zaręczyny czy prezent dla nowożeńców? Czasami bukiet kwiatów lub bibelotów nie wystarcza, aby nadrobić powagę lub głębię uczuć chwili. Jeśli szukasz ciekawego pomysłu np. weekend dla dwojga nad morzem – na uczczenie jubileuszu pary lub nie wiesz, co zaskoczyć bliskich, przygotujemy dla Ciebie ciekawą ofertę.

ROMANTYCZNOŚĆ PRZEDE WSZYSTKIM

Dzielenie się weekendowymi wyjazdami to sposób na pozbycie się codziennych spraw. Pozwól sobie na kilka dni romantyczny weekend we dwoje nad morzem zapomnienia, beztroskiego lenistwa i wytchnienia od pracy, dzieci i codziennych problemów. To jest czas, kiedy nawiązujesz kontakty i na nowo rozpalasz swoje uczucia. Kiedy nie przeszkadzają Ci zwykłe firmy, takie jak rachunki i zakupy, możesz pozwolić sobie na wspólny plan i porozmawiać o swoich marzeniach i zainteresowaniach. W hotelowej restauracji będziecie Państwo mogli spotkać się na romantycznej kolacji przy świecach, a jeśli jesteście parą z długą historią, odkryjcie się na nowo.

WYJAZD W NIESAMOWITĄ PODRÓŻ NA PEWNO POMOŻE

Aby wyjazd był udany, pary mogą całkowicie oddać się romansowi i warto wybrać hotel all inclusive. Dzięki tej opcji nie musisz się o nic martwić, ponieważ wszystko, co najważniejsze – od głównych posiłków po poczęstunek i wykwintne drinki – zapewni obsługa.

RELAKS W SPA, WZAJEMNY MASAŻ – to was połączy

Relaks dla ciała to regeneracja, dlatego wyjazd najlepiej zaplanować w hotelu, który zapewnia zarówno fizjoterapię, jak i relaks w strefie wellness i SPA nad morzem. Z sauny, jacuzzi i masaży korzystają głównie kobiety, ale oczywiście, pod wszechstronnym okiem eksperta, fajnie byłoby skorzystać z terapii skojarzonej przez jedną zakochaną osobę. Czy ten masaż nie jest idealnym pretekstem do stworzenia magicznej atmosfery?

A MOŻE SZALONA NOC?

W wirze codziennego życia trudno znaleźć czas na szaloną noc. Jeśli przegapisz noc wspólnego tańca, wieczorne programy rozrywkowe będą świetną okazją do nadrobienia zaległości. Hotel dbający o satysfakcję gości codziennie organizuje dyskoteki, tańce i koncerty, dzięki czemu noclegi nie będą monotonne.

Para spędza weekend, a nie tylko kolejny pięknie zapakowany prezent, który może cieszyć oczy na chwilę, a potem w końcu wylądować w rogu pokoju. Jest to głównie czas dla innych i często tęsknimy za tym czasem w naszym codziennym życiu. Potrzebujesz więcej argumentów?