Rezerwacja bezpośrednio w hotelu – dlaczego warto?

Każdy ma w głowie wymarzone wakacje nad morzem , zwłaszcza kobiety, które mają nadzieję, że ten czas nigdy nie zostanie zapomniany i będzie idealny. Aby uniknąć rozczarowań, zalecamy bezpośredni kontakt z obsługą, która uważnie wysłucha, podpowie i zaproponuje idealne rozwiązania.

OGLĄDANIE WITRYN STRONY HOTELU, A ROZMOWA Z KONSULTANTEM

Informacje online to zwykle zbiór mylących słów, kolorowych obrazków i skomplikowanych treści, które mogą łatwo oszukać. W bezpośredniej rozmowie z konsultantem możemy oszaleć naszą wyobraźnię, a konsultant uchwyci ważne informacje, aby dopracować zakwaterowanie. Także uwzględni dodatkowe usługi takie jak wejściówka do strefy wellness czy gratisowe drinki w barze itp.

recepcja szuka najkorzystniej pakietu dla ciebie i twojej rodziny

Dzięki rozmowom z konsultantami dowiemy się o ważnych rzeczach, np. Co zawiera cena i jakie dodatkowe opłaty należy uiścić. Decydując się na bezpośredni kontakt z hotelem, możesz sprecyzować swoje potrzeby i oczekiwania, czyli czy możesz wypożyczyć łóżeczko, rower czy wózek czy mieć bezpłatny dostęp do Aquaparku.

DODATKOWE USLUGI W KORZYSTNYCH CENACH TYLKO PRZY ROZMOWIE

W wielu przypadkach rezerwacje pośredniczące nie mają dodatkowych atrakcyjnych usług. Rezerwując bezpośrednio u naszych konsultantów dowiedzieliśmy się o możliwości wyboru pakietów noclegowych w preferencyjnych cenach.

Ile razy dokonałeś rezerwacji i wkrótce znalazłeś błąd? Ile razy agent powie „dokonałeś takiej rezerwacji”, tylko kontaktując się bezpośrednio z obsługą obiektu możesz poprawić i ewentualnie poprawić błąd. Unikaj kupowania świń w Poke, wklejaj zdjęcia, warto unikać bezsensownych opisów, tylko uśmiechnięci, rzetelni i cierpliwi konsultanci mogą odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania. Warto o tym porozmawiać, bo tylko w ten sposób można uzyskać ważne informacje z perspektywy okna na wyposażenie w pomieszczeniu.

specjalne oferty last minute czekają!

REZERWACJA BEZPOŚREDNIA = KORZYŚCI!

Bardzo ważną cechą usług hotelarskich jest tzw. Podszewka, bo tylko pracownicy mogą wykazać się wszystkimi ważnymi walorami swoich obiektów i w inspirujący sposób przedstawić je finansowo. Podczas rozmowy konsultant rozważy aspekt finansowy, w końcu to bardzo ważny czynnik wpływający na naszą decyzję. Konsultant zapewni najlepszą cenę, łącznie z finansami i usługami zawartymi w cenie, aby zachęcić do wizyty do hotelu nad morzem.